RestLib - інтернет-каталог відпочинку в Україні

Ми розробили інтернет-каталог відпочинку в Україні - RestLib. Сайт представлений двома мовами (українською / російською).

Дуже привабливий дизайн наповнений тією красою, що дарує природа України. На головній сторінці розміщено великий яскравий слайдер з гарними природними фотографіями, що відразу привертає увагу.

Мета створення безкоштовного інтернет-каталогу: зібрати найповнішу базу пропозицій відпочинку в найбільш популярних регіонах країни.

Сюди можуть додавати свої пропозиції і ті люди, які абсолютно не готові платити за рекламу або принципово цього не роблять. Для цього необхідно зареєструватися на сайті. В особистому кабінеті зберігається вся інформація користувача.

На RestLib дуже зручно і швидко можна знайти кращий варіант для свого відпочинку. Всі місця відпочинку розділені на 4 великі категорії: Шацькі озера, Українські Карпати, Азовське море і Чорне море. А також можна виділити саме той тип відпочинку, що вас цікавить (активний, оздоровчий, пізнавальний і т.д.)

Прочитавши детальний опис пропозиції, подивившись фото, прочитавши відгуки, відвідувач сайту безсумнівно залишиться задоволений своїм вибором і відпочинком.

What did we do?
UI/UX, дизайн
Програмування
Верстка
Наповнення
Тестування
Home page
Tools and Technology
which we used to work on the site
Internal pages
Order the site now!

Your future site is too good to belong to someone else

Get advice now!

Your future site is too good to belong to someone else